1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yeraltı Tanrısı-Hades Pdf indir

Yeraltı Tanrısı-Hades Pdf indir
0

Yeraltı Tanrısı-Hades pdf indir, türünde kaleme alınan Yeraltı Tanrısı-Hades kitap ile ilgili özet bilgiler. Yeraltı Tanrısı-Hades kitabı yazar Robert Krugmann tarafından kaleme alınmıştır. Yeraltı Tanrısı-Hades kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2003 ile basılmıştır. ebatında olan Yeraltı Tanrısı-Hades kitabın Yurt Kitap Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yeraltı Tanrısı-Hades pdf oku, Yeraltı Tanrısı-Hades PDF yandex, Yeraltı Tanrısı-Hades PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yeraltı Tanrısı-Hades PDF Oku

Kara Saçlı, Kara Sakallı, Kara Giysili,
Ölülerin Ruhlarına Hükmeden, Yeraltı Dünyasının Tanrısı Hades

Yarığın içinden korkunç seslerle kişneyen dört kara aygır tarafından çekilen kara bir savaş arabası çıkmıştı. Aygırların
burun deliklerinden kapkara dumanlar, ağızlarından yalım alevler artıyordu. Gözleri kor birer ateşti. Lakin asıl dehşet verici olan, savaş arabasının üzerinde atların dizginlerini kavramış olan kapkara saçlı, kapkara sakallı ve kapkara giysili adamdı. Heybetli gövdesi ve kuvvetli kollarıyla atları dizginlemeye çalışırken, uzun saçları rüzgârda dalgalanıyordu. Genç kız ve kara giysili adam göz göze geldiler. Kore onun kim olduğunu derhal anlamıştı. Bu adamın sıradan bir ölümlü olması olabilecek değildi. Yeraltından bu biçimde çıkan bir adam, fakat tek bir kişi olabilirdi: Yeraltı dünyasının efendisi Hades!

Sayfa Sayısı: 63

Baskı Yılı: 2003

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yurt Kitap Yayın