1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası Pdf indir

Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası Pdf indir
0

Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası kitap ile ilgili özet bilgiler. Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası kitabı yazar Can Yılmaz tarafından kaleme alınmıştır. Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası kitabı sayfadan oluşmakta olup ile basılmıştır. ebatında olan Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası kitabın İnkılap Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası pdf oku, Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası PDF yandex, Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin Can Yılmaz – Klişe Hayatlar Matbaası PDF Oku

Abim 8 Aralık 1968’de dünyaya gözlerini açtı. Aslını söylemek gerekirse Zeytinburnu’na geldi de, yine de global bakmak lazım. 1973 yılı baharına kadar el bebek gül bebek büyüyen Can, benim doğumumla, önce sanayiye çırak verilmek istenmiş, sonra “devlet okulunda aynı çileyi çeker nasılsa” fikriyle ilkokula başlatılmıştır. Ben tabii 1973’ten 2016’ya kadar kendi biyografimle ilgilendiğim için arada neler olduğunu pek hatırlamıyorum. Lakin kitabının çıkacağını duyunca kitabın taslağına bakıp anladım ki meğer ne güzel günlerimiz olmuş.

Kamuoyunda gösterilerimde anlattığım kadarıyla tanınan abim tabi ki gülünç olması için abartılmış bir “tip” değil, yaşamımdaki en yakın dostum, en güvendiğim eleştirmenim, meslektaşım, (amatörler içinde) en fazla güldüğüm komedyen olarak çok mühim bir “karakter”dir. İkimizi tanıyanlar daha iyi bilir, ben ne kadar “şey”sem o da bir o kadar “başka bir şey”dir. Abimi severim, abim olmasa yine severdim. Az görüşürdüm belki ama yine severdim.

Kitabını okuyun siz de seveceksiniz. Eline sağlık Can Hoca, yine 1-0 öndesin… Benim kitabım bile yok… Yaptın yine numaranı…
-Seni seven kardeşin ünlü komedyen, Cem Yılmaz-

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: İnkılap Kitabevi