1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yedi Büyük Kozmik Sır Pdf indir

Yedi Büyük Kozmik Sır Pdf indir
0

Yedi Büyük Kozmik Sır pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Yedi Büyük Kozmik Sır kitap ile ilgili özet bilgiler. Yedi Büyük Kozmik Sır kitabı yazar Nicholas Roerich tarafından kaleme alınmıştır. Yedi Büyük Kozmik Sır kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Yedi Büyük Kozmik Sır kitabın Mavi Kalem Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yedi Büyük Kozmik Sır pdf oku, Yedi Büyük Kozmik Sır PDF yandex, Yedi Büyük Kozmik Sır PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yedi Büyük Kozmik Sır PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

Nicholas Roerich (1874-1947), tablolarıyla adeta hipnotize eden ünlü Rus ressam, yazar, mistik, filozof ve arkeologdur, bunun yanında okültizm ve hipnoz konularıyla ilgilenen aydınlatıcı bir üstattır. Nicholas Roerich, ömrünün mühim bir bölümünü Rusya ve Hindistan’ın ortak tarihi ve ruhsal geçmişini araştırmaya adar. 1924 senesinde eşi Helena Roerich ile birlikte Altay, Moğolistan, Tibet, Sibirya, Çin ve Hindistan’ı kapsayan ve eski medeniyetlerin izlerini sürdüği zorlu bir araştırma gezisine çıkar. 1928’de sonlanan bu incelemelerin izlerini, zaman ötesi bir bakışla kaleme aldığı “Yedi Büyük Kozmik Sır” isimli kitabında görebilinmekte.

Bu kitapta değindiği başlıca konular, Evren ve Dünya’nın gerçek ezoterik tarihçesi, kadim uygarlıklar, Lemurya, Atlantis, Şambala halkı, kadim ırklar, insanın metafizik yapısı, potansiyeli, dünyayı bekleyen gelecek, kötü kişiler, Lucifer, Armageddon Savaşı vb. başlıklardır. Kitabın mühim bir bölümü, insana hapsolduğu bu gerçeklikten kurtulmayı vaat eden ve onu yeni bir evrimsel basamağa çıkarmayı amacında olan Agni Yoga’ya (Ateş Öğretisi) ayrılmıştır.

 

Editör: Esen Altınel

Kapak Tasarım: Şendoğan Yazıcı