1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi Pdf indir

Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi Pdf indir
0

Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi kitap ile ilgili özet bilgiler. Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi kitabı yazar Miriam Dubini tarafından kaleme alınmıştır. Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi pdf oku, Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi PDF yandex, Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikyesi PDF Oku

Yaşasın Hayal Gücü! Yazmayı Sevmeyen Çocuğun Hikâyesi her çocuklu eve, her ilkokula girmesi gereken fazla mühim ve yaratıcı bir kitap. İtalyan yazar Miriam Dubini’nin Türkçede ilk kez kitabı yayımlanıyor. Yazar, bu tatlı, sıcak ve güzel hikâyede yazmanın, dünyalar yaratmanın ne kadar heyecan verici ve keyifli bir şey olduğunu, hayal gücünü çalıştırmanın hiç de o kadar zor olmadığını bir solukta okunacak bir kitapla bizimle buluşturuyor.

Midye yiyordu! diye ekledi Samuele hiç duraksamadan. Midyelerden hiç hoşlanmaz, berbat olduklarını düşünürdü… O halde bir canavar için kusursuz bir yiyecekti. Olayı daha da dehşetli hale getirmek için şöyle yazdı: Onları kabuğuyla ağzına atıyor, keskin ve sert dişleriyle parçalıyor, kıtır kıtır yiyordu. Kalem titredi. Bu canavar onu gerçekten korkutmuştu. Oysa Samuele daha yeni zevk almaya başlamıştı. Aklına bir sürü fikir geliyordu. Böylesi hiç başına gelmediği için biraz kafası karışmıştı. Tatil anıları içinden en fazla hoşuna giden şey gelmişti aklına… tam, öğretmenin yazmalarını istediği gibi. Günbatımında kocaman bir gemi gelmiş, bütün gece boyunca onların kumsalın önünde beklemiş, sonra da bir daha görünmemek üzere açıklara gitmişti. Samuele bu gizemli geminin olduğu yere kadar yüzmeyi ve gemiyi keşfetmeyi çok istemişti. Lakin gemi onun yüzerek ulaşamayacağı kadar uzaktaydı, gücü yetmezdi. Böylelikle, deniz canavarı gibi kuvvetli ve kaslı olmayı hayal edip hikâyesini yazdı.

Sayfa Sayısı: 72

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları