Pdf Kitap Arşivi

Yavyum Ertuğrul Pdf indir

Yavyum Ertuğrul pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Yavyum Ertuğrul kitap ile ilgili özet bilgiler. Yavyum Ertuğrul kitabı yazar Murat Akyol tarafından kaleme alınmıştır. Yavyum Ertuğrul kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Yavyum Ertuğrul kitabın Türkçe Kültür Ajans Tanıtım ve Organizasyo tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yavyum Ertuğrul pdf oku, Yavyum Ertuğrul PDF yandex, Yavyum Ertuğrul PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yavyum Ertuğrul PDF Oku

Çok deliler gördü, bu fani dünya… Çılgın insanlar gelip gelip geçtiler bu dünya sahnesinden. Ama içlerinden hiç biri, yaşadığı toplumda bu kadar deli olup da bu kadar çok sevilmemiştir belki de? Ve bu kadar da saygı görmemiştir.

Her tanıyan, sever ve de sayar onu her şeye rağmen. Siz kamyonla gemiye çarpan biriyle tanıştınız mı hiç? Kömür yükleteceği resmi plakalı kamyonla, sırf hava yapmak ve kamyonu gemiye “sıfır” tabir edilecek biçimde yanaştırmak isterken mesafeyi hesaplayamayıp bir gemiye bodoslama dalan biriyle ? Gerçi, daha bu küçüçük vaka da ne ola ki ?

Bu kitapta ; deliliğin dembekliğin yıkılan duvarlarında sınırlarını zorlayan gün yüzü görmemiş durumlar ve « bu kadarı da olamaz » diyeceğiniz olaylar dizini bulacaksınız.

Yüzünüzde acil gülüşler, ağızlarınızda kocaman kahkahalar isteyenler ?…Bu tarafa…

« Giresun’un Sevgilisi Yavyum » ; sizleri bekler.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu