1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Yavaşla Pdf indir

Yavaşla Pdf indir
0

Yavaşla pdf indir, Psikoloji Bilimi türünde kaleme alınan Yavaşla kitap ile ilgili özet bilgiler. Yavaşla kitabı yazar Kemal Sayar tarafından kaleme alınmıştır. Yavaşla kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Yavaşla kitabın Kapı Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yavaşla pdf oku, Yavaşla PDF yandex, Yavaşla PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yavaşla PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

 

Büyüğün küçüğü yendiği bir dünya çapından, bi hayli hızlının yavaşı yuttuğu bir dünyaya doğru gidiyoruz. 

Afrika sözünde söylendiği gibi, “O kadar bi hayli hızlı gidiyoruz ki ruhlarımız arkada kalıyor.”  

Kemal Sayar, daha mobil cihazların, daha bi hayli hızlı internetin ve daha bi hayli hızlı otomobillerin çağında yaşayan bizlere, üzerinde “Yavaşla!” yazan bir tabela gösteriyor âdeta. Hatırlamanın, o geniş şimdide yani anda olmanın, yavaşlığın keşfi ve keyfini sürmenin  erdemleri üzerinde düşünmeye çağırıyor bizi. Herkesin zamansızlıktan yakındığı bu çağda; hız yapmanın zaman kazandırmadığını, o hızla benliğimizden, sevdiklerimizden ve biricik yaşamımızı duyumsayarak yaşamaktan uzaklaştığımızı anlatıyor. Modern yaşamın baş döndürücü hızından uzaklaşmak ve sevdiklerinin gözlerinin  içine bakmak isteyenler için, bir kılavuz kitap.

 

Baskı üstüne baskı yaparak çok sayıda okura ulaşan Yavaşla, elinizdeki genişletilmiş yeni basımıyla, sizi yeni farkındalıklara çağırıyor.

 

 

Kapak Tasarım: Füsun Turcan Elmasoğlu