1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Yaşayan Yazılar 1 Pdf indir

Yaşayan Yazılar 1 Pdf indir
0

Yaşayan Yazılar 1 pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Yaşayan Yazılar 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Yaşayan Yazılar 1 kitabı yazar Mustafa İslamoğlu tarafından kaleme alınmıştır. Yaşayan Yazılar 1 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Yaşayan Yazılar 1 kitabın Düşün Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yaşayan Yazılar 1 pdf oku, Yaşayan Yazılar 1 PDF yandex, Yaşayan Yazılar 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yaşayan Yazılar 1 PDF Oku

Lakin modern zamanların Ebu Cehilleri, Hindleri, Nadrlar, sözün karşısına kendi sesleriyle değil, silahların sesleriyle çıktılar. Söz medeniyetinin çocuklarına niflan aldılar. Onları can evin- den vurdular. Hanelerini başlaına yıktılar. Ailenin reisini vahflice katledip aileyi dağıttılar. Anasını dağa kaldırdılar, mahremiyetine saldırdılar. Ve ailenin çocuklarının her biri bir yere savruldu. Kimi köprü altında ekmek dilenen, kimi izbelerde tiner koklayan, kimi sokak çetelerinde magandalık yapan sokak çocuklarına döndüler.

İşin en kötüsü neydi, biliyor musunuz? Gücün sözü karşısında direnemeyen söz medeniyetinin çocukları, sözün gücüne olan inançlarını kaybettiler.

Sayfa Sayısı: 294

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Düşün Yayınları