1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Pdf indir

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz Pdf indir
0

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz kitap ile ilgili özet bilgiler. Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz kitabı yazar Aziz Nesin tarafından kaleme alınmıştır. Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz kitabın Nesin Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz pdf oku, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz PDF yandex, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz PDF Oku

“Aziz Nesin Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz’ı önce radyo oyunu olarak yazdı. Kazandığı büyük başarı üstüne sahne oyunu haline getirdi. Israrlar üzerine konusunu yazdı; çoğu tiyatrocudan olduğu gibi, bu kez de filmciden telif hakkını alamadı. Bir haftalık gazetede çizgi romanı yayımlandı. Ardından televizyon konusunu yazdı. Okurların isteği, çevrenin baskısı artınca sonunda Yaşar Yaşamaz, şu an elinizde tuttuğunuz roman oldu.

Kitabın giriş yazısını kaleme alan Meral Çelen bu büyük ilgiyi Yaşar Yaşamaz’ın ağzından şöyle açıklıyor:

“…Ünümün bu kadar yaygınlaşmasına, beni bu kadar sevmenize ilk zamanlar akıl erdiremiyordum ama, şimdi biliyorum artık… Nasıl hepimizde biraz Don Kişot’luk varsa, demek biraz da Yaşar Yaşamaz’lık varmış… Başıma gelenler yabancınız olsaydı, sever miydiniz beni, arar mıydınız?”