Edebiyat Kitapları

Yaşa Pdf indir

Yaşa pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Yaşa kitap ile ilgili özet bilgiler. Yaşa kitabı yazar Sinan Aslan tarafından kaleme alınmıştır. Yaşa kitabı 408 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Yaşa kitabın 1. Basım Doğan Solibri tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yaşa pdf oku, Yaşa PDF yandex, Yaşa PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yaşa PDF Oku

Kilometrelerce derinlikte gizemli bir yarık… Sultan Esma Yarığı… Kurulan dev platform… Dünyanın dört bir yanından ziyaretçiler… Platformla derinlere yolculuk… Beklenmeyen son… Daha doğrusu başlangıç… YAŞA adlı cihazdan gelen yaşam sinyali… Gizemli derinliklerden git gide artan ufak bir kızın kalp vuruşları… Nefesini tutan dünyanın kalp kesilişi…Ve zamana karşı soluk kesen bir yarış…

Kişisel hırsların siyasete alet edilişi, entrika, acımasızlık, karşı koyuş, sevginin gücü, gizem, cesaret, umut…

YAŞA’yı okumak, değişik bir deneyim. Kitabı okumaya başlıyorsunuz ve yazar sizi soluk soluğa izlemeye başladığınız bir filmin içine çekiyor! Üstelik ortada görüntü yönetmeni yok: Sizsiniz! Oyuncular sizin düşlediğiniz yüzlere sahip, mekânlar siz nasıl kafanızı yoruyorsanız öyle!

“Ben hiç hayal kuramam” diyenler, nasıl da hayal kurabileceğinize tanık olacaksınız!

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu