1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Yaralasar 4 Pdf indir

Yaralasar 4 Pdf indir
0

Yaralasar 4 pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Yaralasar 4 kitap ile ilgili özet bilgiler. Yaralasar 4 kitabı yazar Maral Atmaca tarafından kaleme alınmıştır. Yaralasar 4 kitabı 400 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Yaralasar 4 kitabın 1. Basım Ephesus Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yaralasar 4 pdf oku, Yaralasar 4 PDF yandex, Yaralasar 4 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yaralasar 4 PDF Oku

“Geçerdi, aslında yaşadığımız her şey er veya geç geçerdi. Bedenimize aldığımız yaralar geçerdi. Ruhumuza aldığımız yaralar da bir süre sonra eskisi gibi acıtmadığı için onlar da geçerdi. Kalbimize aldığımız yaralar iseasla geçmeyecek gibi hissettirse de zamanla onların da geçtiğini görürdük. Hangi acı geçmezdi, biliyor musunuz? Aklımıza aldığımız acılar geçmezdi. Beden iyileşir, ruh güçlenir, kalp tecrübe edinir ama akıl hep aynı kalırdı.”
 
 
Damgacı için belki de yolun sonu görünmüştür fakat Sedef için çözülmesi gereken düğümler yalnızca bundan ibaret değildir. Yüzleşmesi gereken bir geçmişi, söylenmesi gereken kelimeleri ve hesabının sorulması gereken yenilmişlikleri mevcuttur.Tüm bunlardan bir çırpıda sıyrılmak hiç de kolay değildir. Artık Sedef tek başınadır ve tüm yükleri tek başına omuzlamak zorundadır. Lakin hayat, hiç de onun planlarını uygulayacak gibi görünmemektedir. Başına geleceklerden habersiz, bir sona doğru sıra sıra yürümektedir.
 
Peki, bu son Sedef’i nereye sürükleyecektir?