Pdf Kitap Arşivi

Yap Bi Babalık Pdf indir

Yap Bi Babalık pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Yap Bi Babalık kitap ile ilgili özet bilgiler. Yap Bi Babalık kitabı yazar Can Yılmaz tarafından kaleme alınmıştır. Yap Bi Babalık kitabı sayfadan oluşmakta olup Türkçe ile basılmıştır. ebatında olan Yap Bi Babalık kitabın İnkılap Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yap Bi Babalık pdf oku, Yap Bi Babalık PDF yandex, Yap Bi Babalık PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yap Bi Babalık PDF Oku

Sevgili okur, sen de ben de ne kadar şanslıyız bir bilsen…

Ha benim şöyle bi avantajım var; ben yazarın eserlerini okumayı söktüğüm 1989 senesinden beri okuyorum. Hatta yazarın bana “meksefe”, “mukallit”, “filateli” gibi sözcüklerin anlamını ve cümle içinde kullanılışlarını taaa 6 yaşımda öğretmişliği var. Dur bak bir de gezilmesi gereken saraydı, sarnıçtı, mesireydi, sayfiyeydi her yeri gezdirmişliği var. Off bir de cumartesi pazarları hiç üşenmeyip sinema-tiyatro sevdirmişliği var.

Ya bak bir de kendi bütçesinden ayırıp kişiyima çocuk dergisi aboneliği yaptırmışlığı var. Temiz bakacağıma söz verirsem kitaplarından okumama izin vermişliği de var. Kendisine ayva dilimlersem, samanlı A4’lerinden 1-2 tane alabilirdim bile. Evet farkındayım, imrendin ama kızacak bi şey yok.

Şöyle düşün, sen de şimdi bu iyi fikirli adamın, oturup çay içip, muhabbet etmek isteyeceğin insanlarıyla dolu hikâyelerini okuyacaksın. Ne güzel değil mi?
-Özge Yılmaz Çevik-

Medya Cinsi: Ciltsiz

Sayfa Sayısı:235

Ebat: 14×20

İlk Baskı Yılı: 2017

Hamur Tipi: 2.Hamur

Baskı Sayısı: 1. Basım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu