1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine Pdf indir

Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine Pdf indir
0

Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine kitap ile ilgili özet bilgiler. Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine kitabı yazar Yusuf Eradam tarafından kaleme alınmıştır. Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2001 ile basılmıştır. ebatında olan Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine kitabın Okuyan Us Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine pdf oku, Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine PDF yandex, Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yamyamın Yemek Kitabı – Çorbadan Kol Böreğine PDF Oku

Dünyamız ve yurdumuz vıcık vıcık insan kaynarken “Şimdi ne yiycaaz?” demenin alemi yok. Bu kitap Türkiye tabahatında size yeni ufuklar açıyor.

İster elinin altında bir iki yakın arkadaşı olan bir acemi, ister usta bir yamyam olun, YEradam size çok mutlu ve dopdolu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Yamyam dostlarınıza “Vay be! C’est la vie!” dedirtecek anlaması kolay ve de accayip masrafsız, ama mafsallı tarifler…

Neler var bu sofrada neler, maydanozsuz köfteler! Çorbalar, iştah açıcılar, ordövrler, ana yemekler, baba yemekler, yol yemekleri, kol yemekleri hepsi burada… Şarkılı türkülü, 32 kısım tekmili birden yamyam sofrası.

Gülmekten ağzınızın suyu akacak!
Birileri başınızın etini yemezse tabii!

Sayfa Sayısı: 207

Baskı Yılı: 2001

Dili: Türkçe
Yayınevi: Okuyan Us Yayınları