Din Kitapları

Ya Allah’ın Sevdikleri! Pdf indir

Ya Allah’ın Sevdikleri! pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Ya Allah’ın Sevdikleri! kitap ile ilgili özet bilgiler. Ya Allah’ın Sevdikleri! kitabı yazar Cemalnur Sargut tarafından kaleme alınmıştır. Ya Allah’ın Sevdikleri! kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Ya Allah’ın Sevdikleri! kitabın Nefes Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ya Allah’ın Sevdikleri! pdf oku, Ya Allah’ın Sevdikleri! PDF yandex, Ya Allah’ın Sevdikleri! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ya Allah’ın Sevdikleri! PDF Oku

Velîlerden birisi, bir gün câminin avlusunda otururken yanına bir zat gelir. Kendisine “İçeride Abdürrezzak Hoca Efendi güzelce vaaz veriyor, sen niye dinlemezsin?” diye sorar.

Velî yanıt vermez… Oturup kendi halinde tefekkürle hemhal olurken zat ısrar eder. Sonunda velî yerinden doğrulur ve zâta dönüp “Sen Abdürrezzak Efendi’den işitirsin, ben ise doğrudan Rezzak’tan!” der. Zat tekrar sorar: “O zaman buna delilin nedir?”

O da “Delilim senin Hızır (a.s) olduğunu bilmemdir.” der. Zat şaşkındır… Hızır (a.s) Rabbine dönüp der ki: “Ey Allah’ım! Halbuki ben Sen’i sevenlerin hepsini bildiğimi sanırdım.” Allah’tan (c.c) gelen nida ise sarsıcıdır:

“Sen Ben’i sevenlerin hepsini biliyorsun. Ama ya Ben’im sevdiklerim!”
Bu kitap, işte ONLAR’ın hikâyesidir…

Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Nefes Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu