Pdf Kitap Arşivi

Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 – Tam İsabet! Pdf indir

Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 – Tam İsabet! pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 – Tam İsabet! kitap ile ilgili özet bilgiler. Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 – Tam İsabet! kitabı yazar Jeff Kinney tarafından kaleme alınmıştır. Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 – Tam İsabet! kitabı 224 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,50 x 21 ebatında olan Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 – Tam İsabet! kitabın 1. Basım Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 – Tam İsabet! pdf oku, Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 – Tam İsabet! PDF yandex, Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 – Tam İsabet! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Wimpy Kid Saftirik Greg’in Günlüğü 16 – Tam İsabet! PDF Oku

Okulda yapılan spor seçmelerinde büyük hüsrana uğrayan Greg, spor kariyerinin halen başlamadan bittiğini düşünüyor. Lakin annesinin ısrarlarına dayanamayıp spora bir şans daha vermeye karar veriyor ve basketbola yazılıyor.

Seçmeleri kötü geçen Greg, artık bir takıma girme şansının olmadığını düşünse de kasabanın en kötü takımında forma giymeye hak kazanıyor.

Greg ve takım dostlarının bu sezon boyunca tek maç kazanması dahi olası değil gibi. Ama söz konusu spor olunca her şey olabilecek.

Bakalım, topu bir kere eline geçiren Greg bu şansı nasıl değerlendirecek?

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu