Roman Kitapları

What İf? Planet Hulk Pdf indir

What İf? Planet Hulk pdf indir, türünde kaleme alınan What İf? Planet Hulk kitap ile ilgili özet bilgiler. What İf? Planet Hulk kitabı yazar Greg Pak tarafından kaleme alınmıştır. What İf? Planet Hulk kitabı 40 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 17 x 26 ebatında olan What İf? Planet Hulk kitabın 1. Basım Presstij Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda What İf? Planet Hulk pdf oku, What İf? Planet Hulk PDF yandex, What İf? Planet Hulk PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

What İf? Planet Hulk PDF Oku

Bir masumun yaşamını kurtarmaya çalışırken doktor bruce banner bir gamma bombasının etkisinde kalır ve gücünün sınırı belli olmayan, öfke küpü bir canavar olan İnanılmaz hulk’a dönüşür.
Hulk’ın er veya geç dünyayı yok edeceğinden korkan İllüminati (Demir Adam, Bay Fantastik, Black Bolt ve Doktor Strange) Hulk’ı kendisine yahut bir başkasına tehdit oluşturamayacağı tek yer olan uzaya fırlatır. Ama Hulk’ın içinde olduğu gemi rotasından çıkar ve sonradan İmparator olup güzeller güzeli Caiera’ya aşık bulunacağı saldırgan Sakaar gezegenine düşer.
Ama peki ya…
Hulk Ölüp Caiera Yaşasaydı?

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu