1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım Pdf indir

Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım Pdf indir
0

Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım pdf indir, Diğer Prestij türünde kaleme alınan Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım kitap ile ilgili özet bilgiler. Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım kitabı yazar Gülnur Özfer Görgün tarafından kaleme alınmıştır. Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım kitabı 2184 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 30 x 30 ebatında olan Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım kitabın 1. Basım Voleybolcular Derneği tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım pdf oku, Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım PDF yandex, Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı Seti-5 Kitap Takım PDF Oku

Voleybolun Unutulmazları/ Biz Takımı  -5 Cilt Takım

Voleybola adanmış 712 unutulmaz ismin  hayat hikâyelerinin, başlarından geçen unutulmaz hadiselerin, heyecan dolu karşılaşmalarının, sevinçlerin, hüsranların,  hüzünlerin sayfalarına yansıdığı 10000  görselle bezenmiş, 5 Ciltten bir araya gelen  2184 sayfalık eşsiz bir eser dir.

Voleybolun unutulmazları Ansiklopedisi, Kendisi de  eski bir voleybolcu, eğitimci Gülnur Özfer Görgün tarafından tamamıyla gönüllük esasıyla hazırlanmış ve dijital voleybol müzesi oluşumunda kullanma şartı ile Voleybolcular Derneği’ne şartlı olarak bağışlanmıştır.

Yazarın 2015 Ocak ayında Facebook’ta, Voleybolun Unutulmazları adlı kapalı grupta vefat eden voleybolcuların yaşam hikâyelerini ve fotoğraflarını paylaşmaya başlaması ile temelleri atılan eser, açılan hesabın gün geçtikçe git gide artan takipçilerinin sayfaya yaptığı katkıları ve kolektif bir çalışma ile bu günlere gelmiş ve Türk tarihinin en geniş içerikli spor ansiklopedisi olarak vücut bulmuştur.

Aynı spor dalında şuana dek hazırlanmış tüm çalışmalardan daha fazla içerik barındıran eser içeriği itibari ile yalnızca bir spor ansiklopedisi değil farklı dönemleri de içeren bir biyografi kitabı, antropolojik ve sosyolojik içerikleriyle bir roman niteliğindedir. 1905-1965 senelerı içinde doğan ve hayatlarının bi hayli uzun bir bölümünü voleybola, spora adayan 712 birinin  anı ve himayelerini ile ölümsüzleştiği Voleybolun Unutulmazları Ansiklopedisi; koleksiyonerlerin, araştırmacıların, spor tarihçilerinin, akademisyenlerin yararlanabileceği bir başvuru kaynağı olarak okuyucunun ve Türk sporseverlerin beğenisine sunulmuştur.

 

Toplam Sayfa Sayısı: 2184

1.Cilt 1905-1935 Doğumlular: 375

2.Cilt 1936-1945 Doğumlular: 459

3.Cilt 1946-1955 Doğumlular: 527

4-5.Cilt 1956-1965 Doğumlular (A-L/M-Z):823