Edebiyat Kitapları

Vernem Nidahen – Açık Yaralar ve Dikiş İzler 2 Pdf indir

Vernem Nidahen – Açık Yaralar ve Dikiş İzler 2 pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Vernem Nidahen – Açık Yaralar ve Dikiş İzler 2 kitap ile ilgili özet bilgiler. Vernem Nidahen – Açık Yaralar ve Dikiş İzler 2 kitabı yazar Beyza Aksoy tarafından kaleme alınmıştır. Vernem Nidahen – Açık Yaralar ve Dikiş İzler 2 kitabı 512 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Vernem Nidahen – Açık Yaralar ve Dikiş İzler 2 kitabın 1. Basım Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Vernem Nidahen – Açık Yaralar ve Dikiş İzler 2 pdf oku, Vernem Nidahen – Açık Yaralar ve Dikiş İzler 2 PDF yandex, Vernem Nidahen – Açık Yaralar ve Dikiş İzler 2 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Vernem Nidahen – Açık Yaralar ve Dikiş İzler 2 PDF Oku

İnsanın en büyük savaşı kendi iç dünyasıyladır ve hayat, göz açıp kapayıncaya kadar geçen zaman aralığında, gerçekle hayal içinde biriktirdiğin anılardan ibarettir. Anıların seni geçmişe bağlar da arada bir bunlar ruhunu sıkar, bedenin dar gelir. Ölümün soğuk kollarına atlayacakken bir seçimle tekrar her şey değişir.

İşte Liva, tam da bu ince çizgide gidip gelirken derin okyanuslarında yok olduğu Pars’la karşılaşır ve kendisini çok bilinmeyenli bir denklemin ortasında buluverir.

Çıkış yolunu buldum derken sır perdelerinin arkasında kaybolur.

Acaba Liva, bu beklenmedik olaylar karşısında gardını alıp çarpışacak mıdır yoksa mücadele gücünü tamamen kaybedip herşeyden vaz mı geçecektir?

Ya yaraları, can kırıkları… Onları tek bir yara bandı kapatabilecek midir?

Bir dikiş, iki dikiş, vazgeçiş.
En büyük yaran ilk vazgeçişindir.
En çok ilk vazgeçişlerin izi kalır.
Çünkü izi kalan yara, hiç iyileşmemiştir aslında.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu