1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Vegan Bir Dünya Pdf indir

Vegan Bir Dünya Pdf indir
0

Vegan Bir Dünya pdf indir, Ekoloji/Çevre Bilim türünde kaleme alınan Vegan Bir Dünya kitap ile ilgili özet bilgiler. Vegan Bir Dünya kitabı yazar Tobias Leenaert tarafından kaleme alınmıştır. Vegan Bir Dünya kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Vegan Bir Dünya kitabın Yeni İnsan Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Vegan Bir Dünya pdf oku, Vegan Bir Dünya PDF yandex, Vegan Bir Dünya PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Vegan Bir Dünya PDF Oku

Vegan Bir Dünya, yazarın Veganköy adını verdiği, bütün yaşam şartlarının veganlık üzerine örüldüğü bir köyün hayali ile başlıyor. Burası sempatik ve yaşanılası bir köy olması bunun yanında sizleri içerisine çekecek bir çok pratik çözüm içinde yer alıyor. Yazarımızın tüm dünyanın Veganköy’ü anlamaya ve onu olabilecek kılmaya olan inancı kesintisiz bir hevesle doruğa tırmanıyor. 
Tabii ki her yolculuk gibi, Veganköy’e yapılacak yolculuğun da birbirinden farklı rotaları var. Peki en kolayı, en sürdürülebilir olanı hangisi? Bu soru, kitabın merkezine oturtuluyor, tartışma çemberi genişletildikçe esasında veganlıkla alakalı bütün karmaşık problemler masaya yatırılıyor ve bir bir düğümleri çözülüyor. 
TobiasLeenaert masa başında teorik tartışmalar üretmiyor. Sokakta yaşananları yine sokakta çözecek anahtarları gösteriyor. Kendi yaşamından taşıdığı çelişkileri saklamaya gerek görmeden yüzleşiyor ve her seferinde okurunu da yanına alarak Veganköy’e doğru bir adım atmaya özendiriyor. 
Hiç şüphe yok ki Türkçede ilk defa yayına giren Vegan Bir Dünya, birden fazla tartışma açacak veya birden fazla tartışmaya çiçeği burnunda boyutlar kazandıracak. 

“Vegan Bir Dünya, dünyayı hayvanlar için daha iyi bir yer hâline getirmek için sağladığı katkıyı en üst düzeyye çıkarmak isteyen herkesin mutlaka okuması gereken bir kitap. TobiasLeenaert, açık argümanlar sunmak ve etkili bir vegan savunucusu olmak için pratik ipuçları vermek adına vegan savunucusu olarak kendi engin tecrübelerini ve kapsamlı incelemeleri bir araya getiriyor. Bu kitabı hararetle tavsiye ediyorum!” 
Prof.Dr.MelanieJoy, Why We Love Dogs, Eat Pigs, and Wear Cows’un yazarı; 
Center for Effective Vegan Advocacy’nin ortak kurucusu ve yöneticisi 

“Konu üzerine yazılmış en mühim tek kitap. Tobias, zekâ, merhamet ve mizahla birlikte neşeli hikâyeleri ve can alıcı gerçekleri bir araya getiriyor ve okuyucu yeni bir amaç ve neşe duygusuyla baş başa bırakıyor. Toplumun hayvansal gıdaların tüketimini azaltması için en etkili stratejiler üzerine yoğunlaşmak istiyorsanız, bu yol gösterici niteliğindeki kitap tam size göre.” BrianKateman, TheReducetarian Solution editörü, Reducetarian Foundation ortak kurucusu