1. Anasayfa
  2. Edebiyat Kitapları

Ve Dağlar Yankılandı Pdf indir

Ve Dağlar Yankılandı Pdf indir
0

Ve Dağlar Yankılandı pdf indir, Roman türünde kaleme alınan Ve Dağlar Yankılandı kitap ile ilgili özet bilgiler. Ve Dağlar Yankılandı kitabı yazar Khaled Hosseini tarafından kaleme alınmıştır. Ve Dağlar Yankılandı kitabı 424 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Ve Dağlar Yankılandı kitabın Türkçe Everest Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ve Dağlar Yankılandı pdf oku, Ve Dağlar Yankılandı PDF yandex, Ve Dağlar Yankılandı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ve Dağlar Yankılandı PDF Oku

Gece vakti, çölü bir el arabasını çekerek geçen bir baba. Arabanın içinde annesiz iki çocuk; iki kardeş; biri kız, biri erkek. Küçük Peri için ağabeyi Abdullah, ağabeyden fazla öte. On yaşındaki Abdullah’a sorsanız Peri, her şey demek. Köylerinden Kâbil’e varmak için çıktıkları yolculuğun sonunda aileyi yürek parçalayıcı bir son bekliyor. Lakin aslında bu bir son değil… Kardeşlerin başlarına gelenler -yakın veya uzak- ilişki kurdukları tüm bireylerin yaşamları boyunca nesiller boyu yankılanacak…
Hayat farklı aileleri sevgi ve fedakârlık, ihanet ve sadakat gibi ortak duygularla sınarken, karakterlerin başlarına gelenler ve yaptıkları seçimler, kitabın her biri ayrı bir renk ve lezzet taşıyan katmanlarını oluşturuyor. Afganistan’ın ufak bir köyünde doğan ve okuru Kâbil’den Paris’e, San Francisco’dan Tinos adasına taşıyan bu öykü, her sayfada renklenip güçleniyor.
Ve Dağlar Yankılandı, bizi biz yapan değerler üzerine düşündüren, ustalıkla yazıldığını her bölümde yeniden ispatlayan, büyüleyici bir roman. Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş ile dünya çapında bi hayli beğeni alan bir yazar olan Khaled Hosseini’nin yazarlığında bir dönüm noktası.