1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Vazgeçebilmek Pdf indir

Vazgeçebilmek Pdf indir
0

Vazgeçebilmek pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Vazgeçebilmek kitap ile ilgili özet bilgiler. Vazgeçebilmek kitabı yazar Guy Finley tarafından kaleme alınmıştır. Vazgeçebilmek kitabı 304 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Vazgeçebilmek kitabın 11. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Vazgeçebilmek pdf oku, Vazgeçebilmek PDF yandex, Vazgeçebilmek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Vazgeçebilmek PDF Oku

Vazgeçebilmek

Tüm dünya çapında çok satan kişisel gelişim kitaplarından birisi olan Vazgeçebilmek, Guy Finley’nin ilk kitabı olmasına rağmen usta anlatımıyla hayranlık uyandırıyor. İnsanların yaşamları boyunca vazgeçme noktasına gelip ardından nasıl ve neden geri döndükleri üzerine yazılmış olan kitap, vazgeçmenin aslında bi hayli kolay bir eylem olduğunu gözler önüne çıkarıyor. Bunun yanı sıra yer yer gerçek hayattan öykülere de değinen kitap, sunduğu örnekler sayesinde bunun yanı sıra güvenilir bir kılavuz niteliği taşıyor.

Okurken derin düşüncelere dalıp gideceğiniz, kendiniz ile baş başa kalıp sürekli olarak davranışlarınızı sorgulayacağınız bir zaman bu kitapta sizi bekliyor. Yaşamınız boyunca yaptığınız tüm davranışları bir kenara bırakıp düşünmeye ve aslında sizi neyin mutlu ettiğini öğrenmeye hazırsanız, Vazgeçebilmek bu yoldaki en büyük yardımcınız olacak. Kendinize ve öz benliğinize yapacağınız bu benzersiz yolculuğun ardından artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Mutluluğa Giden Yol: Vazgeçmek

Mutluluk aslında nedir? Mutlu olmak için harekete geçmek ne kadar doğrudur? İnsan kendi mutluluğunu kendisi yaratabilir mi? İşte tüm bu soruların cevabı, bu kitapta saklı. Sizi mutsuz eden duygu ve isteklerden vazgeçmenin sırları, Finley’nin öncülüğünde aydınlanıyor. Hayata çok daha değişik bir gözle bakıp kendi benliğinizi yeniden bulacağınız bir deneyim Vazgeçebilmek’te sizi bekliyor.

“Gerçek Ben” ve “Sahte Ben” Arasındaki Ayrım

Kitapta en fazla, insanın kendini ne kadar tanıyabileceği sorgulanıyor. Okurları hayata karşı bakış açıları ve tavırları üzerinde düşünmeye davet eden kitap, gerçek benlik ve sahte benlik üzerine tecrübeleri aktarıyor. Her bir konunun ardından sunulan öykülerde yaşanan iki farklı benlik, hadiselerin nasıl yorumlandığı üzerine derin incelemeler sunuyor.

Mutluluğa giden yol, gerçek benliği bulmaktan geçiyor. Çünkü gerçek benlik, aslında kişiyi neyin mutlu yahut mutsuz ettiğini çok iyi biliyor. Bu da vazgeçebilmenin yaşattığı zorluğu ortadan kaldırıyor. Düşündürürken gülümseten, çiçeği burnunda kişiliğinize merhaba diyeceğiniz bu kitabı siz de elinizden düşüremeyeceksiniz.

Bunları Biliyor muydunuz?

Yazar Guy Finley, bunun yanı sıra bir TV şovmeni, söz yazarı ve müzisyendir. Ayrıca kendisi, ünlü konuşmacı Larry Finley’nin de oğludur. Guy Finley’nin bu kitabı kaleme almasını sağlayan kişi ise Nevada New Life Vakfı’nda tanıştığı manevi öğretmen Vernon Howard’dır.

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Kişisel gelişim türünün öne çıkan kitapları, bu bölümde keşfedilmeyi bekliyor. Dünyanın en fazla satan kişisel gelişim kitabı olarak kabul gören Vazgeçebilmek ve çok daha yükseksı için siz de hemen alışverişe başlayın!