Roman Kitapları

Valerian Cilt 1-Hareketli Sular Şehri Pdf indir

Valerian Cilt 1-Hareketli Sular Şehri pdf indir, türünde kaleme alınan Valerian Cilt 1-Hareketli Sular Şehri kitap ile ilgili özet bilgiler. Valerian Cilt 1-Hareketli Sular Şehri kitabı yazar Pierre Christin tarafından kaleme alınmıştır. Valerian Cilt 1-Hareketli Sular Şehri kitabı 22 x 29 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Valerian Cilt 1-Hareketli Sular Şehri kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Valerian Cilt 1-Hareketli Sular Şehri pdf oku, Valerian Cilt 1-Hareketli Sular Şehri PDF yandex, Valerian Cilt 1-Hareketli Sular Şehri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Valerian Cilt 1-Hareketli Sular Şehri PDF Oku

Arka Kapak Yazısı  

 
 
İmparatorluğun en azılı düşmanı Xombul 20. yüzyıla,  1986 senesinin New Yorku’na kaçar. İlginç bir zaman ve mekân seçimidir bu Xombul adına, zira 1986 senesinde büyük bir nükleer felaket yaşanmıştır. Bunun neticesinde eriyen buzullarla deniz düzeysi yükselmiş, kıyı şehirleri sular altında kalmış; sonu gelmez depremler ve patlayan yanardağlarla Dünya harabeye dönmüştür. Bunun bunun yanında günümüz 28. yüzyılda Dünya’nın “Karanlık Çağı” denilebilecek o döneme ilişkin ne yazık ki pek az belge kalmıştır.
 
Xombul’ün planları bilinmese de bunların galaktik medeniyeti için tehdit oluşturduğu kesindir. Dolayısıyla Uzayzaman Hizmetleri’nin korkusuz ajanları Valerian ile Laureline’e yeni bir maceranın yolu görünür… Pierre Christin ile Jean-Claude Mézières’in müthiş hayal gücünden, Valerian ile Laureline karakterleri ilk kez 1967 senesinde Pilote dergisinde hayatlarına başladı. Bu zamanın ötesinde yaratıcı ve cesur eser kısa bir sürede bilimkurgu seven okurun olmazsa olmaz çizgi romanları içinde yerini aldı. 
 
28. yüzyılda ışınlanmanın keşfedilmesinden beri kıymetli uzayzaman ajanları Valerian ile Laureline, insanlığı asi zaman yolcularından korumak için tarihin esrarengiz senelerında maceradan maceraya atılıyor, cesurca görevden vazifeye koşuyor, tarihte devriye geziyorlar.
 
 
Editör: Hazel Bilgen
 
 
 
 
 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu