Din Kitapları

Vaktim Olmadığı İçin Namaz Kılamıyorum – Siyah Beyaz Baskı Pdf indir

Vaktim Olmadığı İçin Namaz Kılamıyorum – Siyah Beyaz Baskı pdf indir, İslamiyet türünde kaleme alınan Vaktim Olmadığı İçin Namaz Kılamıyorum – Siyah Beyaz Baskı kitap ile ilgili özet bilgiler. Vaktim Olmadığı İçin Namaz Kılamıyorum – Siyah Beyaz Baskı kitabı yazar Salim Alver tarafından kaleme alınmıştır. Vaktim Olmadığı İçin Namaz Kılamıyorum – Siyah Beyaz Baskı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Vaktim Olmadığı İçin Namaz Kılamıyorum – Siyah Beyaz Baskı kitabın Arı Sanat Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Vaktim Olmadığı İçin Namaz Kılamıyorum – Siyah Beyaz Baskı pdf oku, Vaktim Olmadığı İçin Namaz Kılamıyorum – Siyah Beyaz Baskı PDF yandex, Vaktim Olmadığı İçin Namaz Kılamıyorum – Siyah Beyaz Baskı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Vaktim Olmadığı İçin Namaz Kılamıyorum – Siyah Beyaz Baskı PDF Oku

Vaktim olmadığı için, Namaz Kılamıyorum…
Gençliğimizi boşa harcadık hep genç kalacağımızı sanmıştık. Gençliğimizi yaşıyalım ve hele bir emekli olalım o zaman namazlarımızı kılarız diye düşünüyorduk ama şimdi ise yaşlandık. Abdestimizi tutamaz olduk, şekerimiz 350’den aşağı inmiyor, tansiyondan başımı kaldıramaz oldum, ayaklarımdan yürüyemez oldum, kolestrolum çok yüksek, benim hatun öldü çocuklar artık benimle ilgilenmez oldular, gelin hiç suratıma bile bakmıyor…

Takatım Kalmadığı İçin Namaz Kılamıyorum…

Kocam öldükten sonra ev ihtiyaçlarımı bile göremez, mahalle bakkalına dahi çıkamaz oldum ayaklarım tutmuyor. Gençlikte gücüm kuvvetim yerindeyken namaz kılmadım, şimdi ise takatım kalmadığı için kılamıyorum, Lütfen ey gençler namaz kılmak için, ne emekli olmayı bilave edin ve ne de aldatıcı şeytanın vesvesesi olan hele bir gençliğimi yaşayalım diye kendinizi kandırmayın. Namaz kılamadan ya ömrünüz biter veya bizim yaşımıza gelirsiniz pişmanlıktan başka bir şey kalmaz elinizde O gün bütün hakikat meydana geldiğinda, secdeye davet edilirler: Lakin güç yetiremezler. Gözleri horluktan aşağı düşmüş bir halde kendilerini zillet bürür. Halbuki onlar sapasağlam ikende secdeye davet ediliyorlardı (fakat yine de secde etmiyorlardı.) (Kalem suresi; 42-43)

Sayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Arı Sanat Yayınevi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu