Pdf Kitap Arşivi

Vahşetin Çağrısı-İş Çocuk Klasikleri Pdf indir

Vahşetin Çağrısı-İş Çocuk Klasikleri pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Vahşetin Çağrısı-İş Çocuk Klasikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Vahşetin Çağrısı-İş Çocuk Klasikleri kitabı yazar Jack London tarafından kaleme alınmıştır. Vahşetin Çağrısı-İş Çocuk Klasikleri kitabı 13 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 3. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Vahşetin Çağrısı-İş Çocuk Klasikleri kitabın İngilizce İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Vahşetin Çağrısı-İş Çocuk Klasikleri pdf oku, Vahşetin Çağrısı-İş Çocuk Klasikleri PDF yandex, Vahşetin Çağrısı-İş Çocuk Klasikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Vahşetin Çağrısı-İş Çocuk Klasikleri PDF Oku

Buck gazete okumazdı; okusaydı yalnızca kendisi için değil, kuvvetli kasları ve uzun tüyleri olantüm Güneyli köpekler için tehlikenin yaklaşmakta olduğunu bilirdi. Kuzey Kutbu’nun zorlukoşullarında yaşayan insanlar sarı bir maden bulmuşlardı. Bu haber dalga dalga yayılmayı sürdürüyorvebinlerce adam kuzeye akıyordu. Bu adamlara köpek gerekiyordu. Sağlam, kuvvetli, kızakçekebilecek kuvvetli kasları ve kendilerini soğuktan koruyacak kürkleri olan köpekler…

Buck harika bir ortamda doğmuş, zenginlik içinde büyümüştü. Kocaman bir evde yaşıyor, sıcak iklimin keyfini çıkarıyordu. Yetişkinliğe ulaştığında hemen hemen evin kralı olmuştu, ama yaşamı bir anda değişti. Artık hayatta kalmak için bütün kabiliyetlerini kullanması gerekiyordu.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu