Pdf Kitap Arşivi

Uzay Pdf indir

Uzay pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Uzay kitap ile ilgili özet bilgiler. Uzay kitabı yazar Fuat İnce tarafından kaleme alınmıştır. Uzay kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Uzay kitabın Nobel Akademik Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Uzay pdf oku, Uzay PDF yandex, Uzay PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Uzay PDF Oku

Evren nasıl dünyaya geldi? Nasıl gelişti? Nötron yıldızı nedir? Kara delik nedir? Kara madde nedir? Kara enerji nedir? Evreni nasıl bir son bekliyor?

Hafta neden 7 gündür? Antik Çağ’da Dünya’nın çapı nasıl ölçüldü? İslam bilimcilerin gökbilime katkıları neler olmuştur? Einsten’ın müthiş buluşları yanında hangi yanılmaları oldu?

Uydular neler yapar, neler yapamaz? Uydular evimizin içini görülebilir mi, bizi dinleyebilir mi? Uydular adres bulmamızı nasıl sağlıyor?

Uzay hukuku nedir? Uzay politikaları nedir? Uzay savaşları ne demektir? Gidişat ne yönde? Türkiye uzay hususunda neler yaptı, yapamadı?

Elinizdeki kitapta, yukardaki sorulara ve benzerlerine enteresan ve bilimsel yanıtlar bulacaksınız. Uzay, ezelden beri insanlığı meşgul eden bir konu olmuştur ve olmaveya sürecektir. Uzay hususunda bir çok dilde kitaplar yazılmışsa da uzay bilimleri tarihini, günümüz uzay teknolojilerini, hukukunu ve politikalarını tek bir kapak altında ele alan bir kitap ne Türkçe ne de yabancı bir dilde bulunmaktadır. Hurafelerin başıboş dolaştığı bir alanda, bu kitap bilimsel, teknolojik ve politik gelişmeleri, herkesin anlayacağı bir dille ifade etmektedir.

Sayfa Sayısı: 388

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu