1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler Pdf indir

Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler Pdf indir
0

Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler kitap ile ilgili özet bilgiler. Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler kitabı 225 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 20 x 24 ebatında olan Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler pdf oku, Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler PDF yandex, Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Uzay Nasıl Çalışır? Görsel Olarak Açıklanan Gerçekler PDF Oku

Uzay nasıl bir şekle sahip? Kara delikler her şeyi yutabilir mi? Uzay yolculuklarının zararı var mı? En yeni uzay görevlerinden ve çiçeği burnunda teleskoplardan elde edilen bilgilerle hazırlanan bu kitapta kütleçekim dalgalarından kozmik boşluklara kadar birden fazla bilgi bulacaksanız.

Anlaşılması kolay şemalarla ve insanı hayrete azaltan gerçeklerle dolu Uzay Nasıl Çalışır kitabı hem astronomiyi büyüleyici bulanlar hem de muhteşem bilimsel keşiflere merak duyanlara yönelik kusursuz bir rehberdir.