1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Uzaktan Aşk Pdf indir

Uzaktan Aşk Pdf indir
0

Uzaktan Aşk pdf indir, Tiyatro türünde kaleme alınan Uzaktan Aşk kitap ile ilgili özet bilgiler. Uzaktan Aşk kitabı yazar Amin Maalouf tarafından kaleme alınmıştır. Uzaktan Aşk kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2002 ile basılmıştır. ebatında olan Uzaktan Aşk kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Uzaktan Aşk pdf oku, Uzaktan Aşk PDF yandex, Uzaktan Aşk PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Uzaktan Aşk PDF Oku

XII. yüzyılda, Akitanya’dayız… Soylu bir ozan, Jaufre Rudel, zevk ve eğlenceye doymuş, böylesi yaşam sürmekten bıkmış; uzak, arı ve sonsuz bir aşkı düşlüyor… Kusursuz, düşsel bir kadını anlatıyor dizelerinde. Ve günün birinde, denizler ötesinden gelen Gezgin, bu imgenin gerçekten yaşadığını haber veriyor ona. Çılgına dönen ozanın “Uzaktan Aşk”ını arayışı böyle başlıyor.

Daha önce bir çok Avrupa ülkesinde gösterimi yapılan ve bu sene ABD’de de gösterime girecek Uzaktan Aşk operasının liberttosunda, Maalouf, amacına ulaşmadan yitip giden bir sanatçı yaşamının eğertilmesini sunarken, yolculuk, sürgün, Tanrı, kimlik ve aidiyet izlekleri etrafında şekillenen ve yine Batı’dan Doğu’ya uzanan o bir hayli etkili aşk ve ölüm masallarından birini anlatıyor.

Sayfa Sayısı: 84

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları