1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Uyanış Yolculuğu Pdf indir

Uyanış Yolculuğu Pdf indir
0

Uyanış Yolculuğu pdf indir, Gezi türünde kaleme alınan Uyanış Yolculuğu kitap ile ilgili özet bilgiler. Uyanış Yolculuğu kitabı yazar Çağatay Özdemir tarafından kaleme alınmıştır. Uyanış Yolculuğu kitabı 432 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Uyanış Yolculuğu kitabın 1. Basım İndigo Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Uyanış Yolculuğu pdf oku, Uyanış Yolculuğu PDF yandex, Uyanış Yolculuğu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Uyanış Yolculuğu PDF Oku

Bu kitap kendi kaderini çizmek isteyenlerin pusulasıdır. Kitabın kapağını kapattığında demir kapılar aralanacak. Kim bilir belki de kendi kaderini yazmak için kalemi artık ellerinde tutacaksın.

Bu satırlarda mutlu olma adına elinden hiçbir şey gelmediğini düşünen ve kendini Marmara Denizi’nin serin sularına bırakmak üzere olan bir gencin kendi tırnaklarıyla kazıyarak dünyanın dört bir yanında peşinden koştuğu müthiş bir serüvene ve onun yaşadığı dönüşüme şahit olacaksınız. Farklı ülkelerin, hiç bilmediği şehirlerinde, arada bir köhne pansiyon odalarında, arada bir tren vagonlarında, arada birse hiç tanımadığı bireylerin evinde yer yataklarında, her yalnız kaldığı anda, duygularını ve yaşadıklarını sıcağı sıcağına tam üç buçuk yıl boyunca yazan bir gencin gerçek dönüşüm hikâyesini okuyacaksınız. 

Farklı bedenlerin içine hapsolmuş kayıp ruhlar olarak, aslında hepimiz bir’iz ve bu hikâye yalnızca benim değil, hepimizin “Uyanış Yolculuğu” olacak. 

“Vücudumdaki her yeni yara izi mutlu edecek beni. Çünkü öğrendiklerimi hatırlayacağım. İleride ben konuşmayacağım; gözümden, yüzümden akacak yaşadıklarım. Elime bir fincan kahve alacağım; Mercan Denizi anlatacak, ben dinleyeceğim. Hint Okyanusu konuşacak, Myanmar’ın dağları bas bas bağıracak yaşadıklarımı. Ben susacağım. Dikiş tutmaz bir dünyanın yarasıyım. Önce kendimi, ardından diğerlerini iyileştireceğim bir Uyanış Yolculuğu’ndayım.”