Felsefe Kitapları

Umutsuzluğun Doruklarında Pdf indir

Umutsuzluğun Doruklarında pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Umutsuzluğun Doruklarında kitap ile ilgili özet bilgiler. Umutsuzluğun Doruklarında kitabı yazar Emil Michel Cioran tarafından kaleme alınmıştır. Umutsuzluğun Doruklarında kitabı 12, x 19,7 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Umutsuzluğun Doruklarında kitabın Türkçe Jaguar Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Umutsuzluğun Doruklarında pdf oku, Umutsuzluğun Doruklarında PDF yandex, Umutsuzluğun Doruklarında PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Umutsuzluğun Doruklarında PDF Oku

Umutsuzluğun Doruklarında, Cioran’ın 23 yaşında, tam da uykusuzluk hastalığının başladığı senelerda yazdığı ve onu filozoflar katına çıkaran; sonsuz dünya içindeki sonlu insanın anlamı, aşk, acı, sevinç, ölüm ve umutsuzluk ile ilgili, sert ve ele avuca gelmeyen fikirlerin yoğuştuğu bir kitap.

Cioran’ın tüm felsefesinin ve üslubunun “kilit taşı” olarak nitelendirilen Umutsuzluğun Doruklarında, Orçun Türkay’ın çevirisiyle…

“Cioran, gözlerimizi hiç durmadan insan varoluşunun hiçliğine yöneltmeye çalışmış, muhteşem bir asi ve boyun eğmez bir mizantroptu.” 

– Norman Manea –

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu