1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ugh! Pdf indir

Ugh! Pdf indir
0

Ugh! pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Ugh! kitap ile ilgili özet bilgiler. Ugh! kitabı yazar Metin Üstündağ tarafından kaleme alınmıştır. Ugh! kitabı 12×21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Ugh! kitabın Ciltsiz Çınar Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ugh! pdf oku, Ugh! PDF yandex, Ugh! PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ugh! PDF Oku

Türkiye’de birden fazla yeniliği büyük bir cesaretle başlatan, dokunduğu her şeyi sanata, edebiyata çeviren, çok okunan kaliteli dergilerin beyefendisi Metin Üstündağ’ın (kısaca: Met Üst) uzun süredir kitapçılarda bulunamayan kitabı ugh!’un yeni baskısı yayımlandı…

 

Mizah ve kültür sanat dünyamızın bir nevi Pele’si, Maradona’sı, Messi’si Metin Oktay’ı, Takoz Recep’i, Metin Kurt’u ve Hami’si Met Üst’ün ‘bütün eserleri’nin Çınar Yayınları tarafından yayımlanacağını iki ay önce müjdelemiştik.

 

Çınar Yayınları olarak Bir Delinin Mal Beyanı’yla başladığımız Met Üst’ün ‘bütün eserleri’ne bir başka efsane kitapla devam ediyoruz: Ugh!

 

Ugh!’ta, “Gün gelir mutluluğu buluruz” diyerek erteleyip durduğumuz biricik yaşamımızın elimizden nasıl kayıp gittiğini kendine özgü üslubuyla şiirleştiriyor Met Üst.

 

beyaz adam işlerine göre kurar yaşantısını..

kızılderili ise düşlerine göre

her şey biraz eksik kalıyor.. Ugh!

 

Kitapçınızdan ısrar etmeden, şiddetsiz isteyiniz lütfen.