Pdf Kitap Arşivi

Tuvalet İletişimi Pdf indir

Tuvalet İletişimi pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Tuvalet İletişimi kitap ile ilgili özet bilgiler. Tuvalet İletişimi kitabı yazar Evren Bay Şengül tarafından kaleme alınmıştır. Tuvalet İletişimi kitabı 16 x 23,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Tuvalet İletişimi kitabın Kuraldışı Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tuvalet İletişimi pdf oku, Tuvalet İletişimi PDF yandex, Tuvalet İletişimi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tuvalet İletişimi PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

 

Bu kitap, kendini kirletmeme içgüdüsü ile dünyaya gözlerini açan bebeklerin tuvalet gereksinimini anlamak ve buna yanıt vermeyi öğrenmek istiyorsanız hazırlanmış bir rehberdir. Sanılanın aksine, bebeğiniz doğumdan bu yana sizinle konuşur; karnının acıktığını, uykusunun geldiğini, tuvalet ihtiyacı olduğunu çeşitli sesler çıkararak ve beden dili ile size iletir. Bu iletiyi almak ve bunu karşılıklı bir iletişime çevirmek için bebeklerin değil ebeveynlerin eğitilmesi gerekir. 

Bu kitapta, bebeğinizle tuvalet iletişimi kurmanız için gerekli olan hem teorik hem pratik bilgiler sunulmuştur. Tuvalet İletişimi sayesinde;

•   Bebeğinizi tuvalete doğal bir biçimde alıştırır ve modern tuvalet eğitiminin getirdiği zorluklarla mücadele etmek zorunda kalmazsınız. 

•   Tek-kullanımlık bezleri tercih etseniz bile, çok daha az sayıda beze çok daha kısa süre ihtiyaç duyacağınız için doğaya yaptığınız olumsuz etki çok az olur. Hem daha az tüketerek hem de daha az kirleterek bebeğinizin ve dünyamızın geleceği için büyük bir katkı sağlarsınız.

•          En mühimsi, gereksinimlerinin anlaşıldığını gören bebeğiniz daha mutlu ve daha huzurlu olur.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu