1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tüm Çağların Gizli Öğretileri Pdf indir

Tüm Çağların Gizli Öğretileri Pdf indir
0

Tüm Çağların Gizli Öğretileri pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Tüm Çağların Gizli Öğretileri kitap ile ilgili özet bilgiler. Tüm Çağların Gizli Öğretileri kitabı yazar Manly P. Hall tarafından kaleme alınmıştır. Tüm Çağların Gizli Öğretileri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2008 ile basılmıştır. ebatında olan Tüm Çağların Gizli Öğretileri kitabın Mitra tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tüm Çağların Gizli Öğretileri pdf oku, Tüm Çağların Gizli Öğretileri PDF yandex, Tüm Çağların Gizli Öğretileri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tüm Çağların Gizli Öğretileri PDF Oku

Herkesin bir bilge, yirminci asrın ezoterik uzmanı olarak saygı duyduğu yazar, yaşamı boyunca ABD ve diğer ülkelerde 8.OOO’den fazla konuşma yapmış, sayısı; kitap, makale ve incelemeye imza atmıştır. Manly P. Hal her zaman felsefenin ve dinin gündelik uygulamasına ağırlık vermiş gerçek bir ezoteristtir. O insanlığa en soylu idealleri ve davranış kaidelerinı veren ruhani ve ahlaki kadim öğretileri yeniden canlandırmayı kendine vazife edinmiştir.
Felsefenin insanın kendi amaçları ve ideallerini gerçekleştirmek için kullandığı soylu bir araç olduğuna inanan Manly P. Hail, dünya medeniyetlerinin fakat akıl, amaç ve işbirliği için ortak bir zemine ulaştığında yükseleceği düşüncesine bütün ömrünü vakfetmiştir. Bu amaç için Felsefi Araştırmalar Cemiyeti’ni (www.prs.org) kurmuştur.
Elinizdeki kitap, basıldığı tarih 1928 senesinden bu yana ezoterik bir klasik olmuştur. Yirminci asrın bir benzerine tanık olmadığı bu eser, bütün çağların ezoterik, okült sırlarını, kadim ritüellerini ve sembolizmini büyük bir ustalıkla anlatan ansiklopedik şaheserdir. Mitolojiyi, din ve felsefeyi nadir eserlerden alınmış sekil ve renkli resimlerle zenginleştirerek ayrıntı kısmıyla açıklayan bu kitap, bütün gizemcilerin kütüphanesinde baş köşeye oturacaktır.
Gizli bilim öğrencileri bu eserle senelerca ellerinden, düşürmeyecekleri bir başvuru kitabına, batı ezoterizminin hemen her alanında bu Öğretileri bizzat yaşamına uygulamış olan bir ustanın kaleminden sağlam, ayrıntılı ve güvenilir bilgilere kavuşacaktır.

Sayfa Sayısı: 796

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Mitra