1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tuhaf Bilimler Akademisi Pdf indir

Tuhaf Bilimler Akademisi Pdf indir
0

Tuhaf Bilimler Akademisi pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Tuhaf Bilimler Akademisi kitap ile ilgili özet bilgiler. Tuhaf Bilimler Akademisi kitabı yazar Şöhret Doğruyol Sağbaş tarafından kaleme alınmıştır. Tuhaf Bilimler Akademisi kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 3. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Tuhaf Bilimler Akademisi kitabın Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tuhaf Bilimler Akademisi pdf oku, Tuhaf Bilimler Akademisi PDF yandex, Tuhaf Bilimler Akademisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tuhaf Bilimler Akademisi PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

 

Bilim kurgu macera türündeki keyifli ve ufuk açan kitaplarıyla her yaştan okuyucuya hitap eden çağdaş çocuk edebiyatı yazarı Şöhret Doğruyol Sağbaş’ın kaleminden “Tuhaf Bilimler Akademisi”, sürükleyici anlatımı ve akıcı dili ile kitap okumayı sevmediğini sanan çocukları bile soluksuz bir maceraya çıkarıyor.

 

Sadece çok zeki çocukların alındığı Bilim Akademisinde okuyan Nâdir’in herkesten sakladığı bir sırrı mevcuttur. Bu sırla yaşamak zorunda olduğu gerçeğini kabullenmeye çalışırken akademide enteresan ve esrarengiz hadiselerin meydana geldiğinı fark eder. İşin enteresan yanı, ondan başka hiç kimse bu durumun farkında değildir. Tüm bunlar yalnızca bana mı öyle geliyor, diye düşünen Nâdir, bir gün asla duymaması gereken konuşmalara şahit olunca kendini karmaşık hadiselerin içinde bir dedektif gibi iz sürerken bulur ve sonunu kestiremediği bir maceraya atılır.

 

Editör : Yağmur Yavaş