1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler Pdf indir

Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler Pdf indir
0

Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler pdf indir, türünde kaleme alınan Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler kitap ile ilgili özet bilgiler. Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler kitabı yazar Andrew Langley tarafından kaleme alınmıştır. Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler kitabı 192 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 19,5 ebatında olan Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler kitabın 1. Basım Yitik Ülke Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler pdf oku, Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler PDF yandex, Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Truva ve Yunan Mitolojisinden Öyküler PDF Oku

Efsanevi kahramanlar, tanrıları bile kendilerine hayran bırakacak savaşçılar, eninde sonunda gerçekleşen kehanetler. Bir kadının kaçırılması üzerine intikam almak için Ege Denizi’ne açılan Yunanların 10 yıl boyunca kuşatma altında tuttuğu kuvvetli Troya kenti. İçine yalnız ölümlülerin değil, tanrıların bile dahil olduğu bir savaş. Ülkemiz topraklarında can bulan, üzerine ne kadar okunsa yine de merakları canlı tutan bir hikâye.

Troya’yı, savaşı, tahta atı, dünyanın en güzel kadını Helena’yı mutlaka duymuşsunuzdur. Peki daha fazlasına var mısınız? Gelin hep birlikte şu ana kadar anlatılmış en güzel hikâyelerden birine göz atalım, Troya Savaşı’na ve ardından kahramanımız Ulysses’in yuvasına dönerken başından geçenlere şahit olalım…