1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Trakus-Türkiye’nin Kuşları Pdf indir

Trakus-Türkiye’nin Kuşları Pdf indir
0

Trakus-Türkiye’nin Kuşları pdf indir, Fotoğraf – Grafik Sanatı türünde kaleme alınan Trakus-Türkiye’nin Kuşları kitap ile ilgili özet bilgiler. Trakus-Türkiye’nin Kuşları kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Trakus-Türkiye’nin Kuşları kitabı 416 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 13 x 19,5 ebatında olan Trakus-Türkiye’nin Kuşları kitabın 1. Basım İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Trakus-Türkiye’nin Kuşları pdf oku, Trakus-Türkiye’nin Kuşları PDF yandex, Trakus-Türkiye’nin Kuşları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Trakus-Türkiye’nin Kuşları PDF Oku

Eşsiz doğa güzelliği ve canlı çeşitliliğine sahip ülkemizin tüm kuş türlerini içinde barındıran, metinlerinden görsel malzemesine kadar tümüyle özgün olması yönünden “ilk” kuş tanım kitabı niteliğindeki TRAKUS Türkiye’nin Kuşları doğa ve kuşlara olan ilgisini geliştirmek isteyenlere klavuzluk etmek için hazırlandı.
7 gram ağırlığı ile Çalıkuşu’ndan 3 metre kanat açıklığına sahip Kara Akbaba’ya, dünyanın en bi hayli hızlısı Gök Doğan’dan en kuvvetlisü Kaya Kartalı’na ülkemizde görülen 491 kuş türü; 2800 fotoğraf, her türe ait dağılım haritası, tanım bilgisi ve karşı karşıya geldirma tabloları ile bu kitapta yer alıyor.

2007 senesinde, kuş fotoğrafçıları ve kuş gözlemcileri için bir paylaşım platformu olarak kurulan www.trakus.org internet sitesi üyelerinin katkılarıyla, 25 kişilik gönüllü bir ekibin senelerca süren çalışmasıyla sona eren bu kitap ile ülkemizde bulunan kuş türlerini gerçek fotoğraflarından izleyebilir, onlarla nerede ne zaman karşılaşabileceğinizi ve kuşları tanımlamayı öğrenebilirsiniz.