1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı Pdf indir

Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı Pdf indir
0

Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı pdf indir, Tiyatro türünde kaleme alınan Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı kitap ile ilgili özet bilgiler. Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı kitabı yazar Henrik İbsen tarafından kaleme alınmıştır. Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı kitabın Mitos Boyut Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı pdf oku, Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı PDF yandex, Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Toplu Oyunları 1 – Catilina – Bir Halk Düşmanı PDF Oku

Eleştirel gerçekçi tiyatronun en büyük temsilcisi Henrik Ibsen’in (1828- 1906) 22 yaşındayken yazdığı, Türkçe’ye ilk kez çevrilen manzum bir tragedya türündeki Catilina, Roma İmparatorluğu zamanında ihtilalci bir kahramanın trajik öyküsünü anlatır.

Bir Halk Düşmanı, kârdan başka amacı olmayan burjuva yalancılığına, ‘liberaller’in demokrasi aldatmacasına, çürümüş toplum düzenine çok sert bir eleştiri olduğu gibi, çevre poblemlerina 130 yıl önceden dikkat çeken yanıyla, günümüz medya dünyasının ve devlet yöneticilerinin bu husustaki vurdumduymazlığına sert bir ikaz niteliğine de sahiptir.

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Mitos Boyut Yayınları