1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tom Sawyer Pdf indir

Tom Sawyer Pdf indir
0

Tom Sawyer pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Tom Sawyer kitap ile ilgili özet bilgiler. Tom Sawyer kitabı yazar Mark Twain tarafından kaleme alınmıştır. Tom Sawyer kitabı 13×20 sayfadan oluşmakta olup 3. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Tom Sawyer kitabın Ciltsiz İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tom Sawyer pdf oku, Tom Sawyer PDF yandex, Tom Sawyer PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tom Sawyer PDF Oku

Bu kitapta anlatılan serüvenlerden birçoğu gerçektir; bir-iki tanesi benim, diğerleri de okuldaki dostlarımın yaşadığı olaylardır. Huck Finn de gerçek hayatta var olan bir karakterdir; Tom Sawyer da öyle. Öyküde sözü edilen enteresan batıl inanışların tamamı, bu öykünün geçtiği zamanda, yani otuz-kırk yıl öncesinde Batı’daki çocuklar ve köleler içinde büyük kabul görüyordu.

Elinizde tuttuğunuz kitap, kız ve erkek çocukları eğlendirmek için yazıldı, fakat yetişkinlerin de bu öyküden keyif almasını bekliyorum; çünkü amacımın bir bölümü de, yetişkinlere geçmişte nasıl olduklarını, neler hissettiklerini, neler düşündüklerini, neler konuştuklarını ve ne kadar enteresan işlere kalkıştıklarını anımsatmak.