1. Anasayfa
 2. Pdf Kitap Arşivi

Toltek İç Özgürlük Rehberi Pdf indir

Toltek İç Özgürlük Rehberi Pdf indir
0

Toltek İç Özgürlük Rehberi pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Toltek İç Özgürlük Rehberi kitap ile ilgili özet bilgiler. Toltek İç Özgürlük Rehberi kitabı yazar Don Miguel Ruiz tarafından kaleme alınmıştır. Toltek İç Özgürlük Rehberi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Toltek İç Özgürlük Rehberi kitabın Ötesi Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Toltek İç Özgürlük Rehberi pdf oku, Toltek İç Özgürlük Rehberi PDF yandex, Toltek İç Özgürlük Rehberi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Toltek İç Özgürlük Rehberi PDF Oku

Günlük yaşam içinde “acil” işlerin ve durumların peşinde koşuştururken kendimizi güçsüz, kurban gibi hissettiğimiz anların esaretine kapılmak kolay bir şekilde. Bu duyguyu bilmeyenimiz yoktur.

Bu anlar yaşam enerjimizi çalıyor, yaşamaya değer bir hayat sürdürmenin çok güç olduğuna bizi inandırıyor, ruh sağlığımızı korumakta zorlandığımızı hissediyoruz.

Antik çağda Meksika’daki Toltekler algıladığımız haliyle yaşamın bir Düş olduğuna inanıyordu. Her birimiz kendi bireysel Düşümüzde yaşarız ve hepsi bir araya geldiğinde Gezegenin Düşünü oluşturur. Ya da biz bunu içinde yaşadığımız Dünya olarak algılarız.

Düşler üzerinde bir kontrolümüz olmadığına inanırsak sorunlar doğmaya başlar. Oysa kendi gerçeğimizin mimarı bulunduğumuzu bilirsek Düşümüzü değiştirebileceğimizi de biliriz.

Don Miguel Ruiz Jr. tepeden bakan bir guru olarak değil, aynı yolda yürüyen bir yol arkadaşımız olarak bu paradigma değişimi için bize klavuzluk hizmeti sunuyor.

 • Nasıl uyanabiliriz?
 • Kitabı okumayı bitirdikten sonra evinizden çıkın, dolaşın ve Dünyayı çiçeği burnunda gözlerle nasıl algıladığınıza tanık olun. Tutkuyla yaşamanın ne demek olduğunu hissedebilmenin gücü bambaşka.

  Sayfa Sayısı: 136

  Baskı Yılı: 2016

  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Ötesi Yayıncılık