Pdf Kitap Arşivi

Tok Karnına Dokuz Topak Köfte Pdf indir

Tok Karnına Dokuz Topak Köfte pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Tok Karnına Dokuz Topak Köfte kitap ile ilgili özet bilgiler. Tok Karnına Dokuz Topak Köfte kitabı yazar Deniz Gürsoy tarafından kaleme alınmıştır. Tok Karnına Dokuz Topak Köfte kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2008 ile basılmıştır. ebatında olan Tok Karnına Dokuz Topak Köfte kitabın Oğlak Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tok Karnına Dokuz Topak Köfte pdf oku, Tok Karnına Dokuz Topak Köfte PDF yandex, Tok Karnına Dokuz Topak Köfte PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tok Karnına Dokuz Topak Köfte PDF Oku

“Benim köfteye aşkım, çocukken Tom Braks okuyarak gelişti. Çizgi roman kahramanı Tom Braks’ın iki arkadaşı vardı, Tonton ve Baron. Tonton, köfte yemek konusunu âdeta bir saplantı haline getirmişti. Kızdığında veya köşeye sıkıştığında, “Hay bin kokmuş köfte” veya “Dünyadaki bütün köfteler aşkına” gibi sözler sarfederdi. O, bu kelimelerini bir macerada beş kez tekrar ettiğinde karnım acıkır ve canım köfte isterdi. Annem ekmek arası kuru köfteleriyle imdadıma yetişirdi…”

25 iştah açıcı soğuk köfte, 18 iştah açıcı sıcak köfte, 21 köfteli çorba, 38 ızgara köfte, 77 kızartma köfte, 23 haşlama köfte, 39 fırın köfte, 62 tencere köfte tarifi, iyi köfte yapmanın püf noktaları, ileri gelen köfteciler ve köfte tariflerinin illere göre dağılımı…

Mutfak kültürümüzün, şatafattan uzak, sade görünümüyle alçak gönüllü temel direği köfteyle alakalı bilmek istediğiniz her şey, tam 303 çeşit köfte tarifiyle birlikte tek kitapta toplandı: Tok Karnına Dokuz Topak Köfte.

Sayfa Sayısı: 312

Baskı Yılı: 2008

Dili: Türkçe
Yayınevi: Oğlak Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu