Pdf Kitap Arşivi

Tohumlu Bitkilerde Sekonder Metabolitler Pdf indir

Tohumlu Bitkilerde Sekonder Metabolitler pdf indir, Biyoloji türünde kaleme alınan Tohumlu Bitkilerde Sekonder Metabolitler kitap ile ilgili özet bilgiler. Tohumlu Bitkilerde Sekonder Metabolitler kitabı yazar Ramazan Mammadov tarafından kaleme alınmıştır. Tohumlu Bitkilerde Sekonder Metabolitler kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Tohumlu Bitkilerde Sekonder Metabolitler kitabın Nobel Akademik Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tohumlu Bitkilerde Sekonder Metabolitler pdf oku, Tohumlu Bitkilerde Sekonder Metabolitler PDF yandex, Tohumlu Bitkilerde Sekonder Metabolitler PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tohumlu Bitkilerde Sekonder Metabolitler PDF Oku

“Tohumlu Bitkilerde SekonderMetabolitler” adlı bu kitabın yazılmasında asıl amaç, var olan kaynakları bir arada toparlamak ve Türkçe derli-toplu bir eser haline getirmek olmuştur. Kitap tohumlu bitkilerin oluşturmuş olduğu sekondermetabolitlerin farklı grupları ile ilgili bilgileri kapsamaktadır. Sekondermetabolitlerin kimyasal yapısı, bölgeselize olundukları bitki organları ve bölgeselizasyon tipleri, bitki ekstralarının eldesi, kullanım metotları ve başka bilgiler kitapta yerini bulmuştur. Tüm bilgiler altı ana başlık altında birleştirilerek, toparlanmaya çalışılmıştır.

Kitap, sekondermetabolitlerle alakalı temel bilgilere sahip olmak isteyen ve bu hususta çalışmalar yapan herkes için faydalı olabilecek niteliktedir.

Sayfa Sayısı: 428

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu