Pdf Kitap Arşivi

Tibet’in Yaşam ve Ölüm Kitabı Pdf indir

Tibet’in Yaşam ve Ölüm Kitabı pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Tibet’in Yaşam ve Ölüm Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Tibet’in Yaşam ve Ölüm Kitabı kitabı yazar Sogyal Rinpoche tarafından kaleme alınmıştır. Tibet’in Yaşam ve Ölüm Kitabı kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2016 ebatında olan Tibet’in Yaşam ve Ölüm Kitabı kitabın Tibetan Book of Living & Dying Omega tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tibet’in Yaşam ve Ölüm Kitabı pdf oku, Tibet’in Yaşam ve Ölüm Kitabı PDF yandex, Tibet’in Yaşam ve Ölüm Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tibet’in Yaşam ve Ölüm Kitabı PDF Oku

Bu kitap birden fazla çevre tarafından Tibet Budizmi üzerine yazılmış en eksiksiz ve yetkin metinlerden biri olarak kabul edilmektedir. Yaşam ve ölüm üzerine zengin bir bilgi birikimi sunmasının bunun yanında Tibet geleneğinin yüreğinden kopup gelen bir bilgelik kaynağıdır. Meditasyon, karma ve reenkarnasyon gibi konulara giriş niteliğindeki eser, bunun yanı sıra, son yolculuklarına çıkmaya hazırlanan bireylere şefkatle yardım etmek isteyenlerin başvurabilecekleri bir rehberdir. Budist meditasyon ustası Sogyal Rinpoche bu kitabında Tibet’in kadim bilgeliğiyle modern bilimsel incelemelerin bir sentezini sunuyor.

“Doğru bir zamanlamayla yayımlanan bu kitapta Sogyal Rinpoche, yaşamın gerçek anlamının nasıl kavranılacağı, ölümün nasıl kabullenileceği ve ölmekte veya ölmüş olan bireylere nasıl yardım edileceği konularına odaklanıyor.”
-Dalai Lama-

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu