1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tıbbi Astroloji Pdf indir

Tıbbi Astroloji Pdf indir
0

Tıbbi Astroloji pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Tıbbi Astroloji kitap ile ilgili özet bilgiler. Tıbbi Astroloji kitabı yazar Emine Gücek tarafından kaleme alınmıştır. Tıbbi Astroloji kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Tıbbi Astroloji kitabın Librum Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tıbbi Astroloji pdf oku, Tıbbi Astroloji PDF yandex, Tıbbi Astroloji PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tıbbi Astroloji PDF Oku

Arka Kapak Yazısı

 

“Tüm çalılıklar, dağlar ve tepeler birer eczanedir.”

Paracelcus

Bu kitap yaşam yolculuğumuzda önümüze çıkan dikenli çalıları şifaya döndürme kılavuzu.

Anadolu’nun Lokman Hekim’i, tanrıça kültürü, astrolojinin gizemli bahçesi ve yıldızların ışığıyla bedenimize ve ruhumuza iyi bakmamızın yolları, tabiat ananın bize bahşettiği şifalar, yüzseneler öncesinden bugüne taşınıyor.

Emine Gücek, uzun süren incelemeleri sonucu bitkilerin gezegensel ve mitolojik bağlantıları, kadim zamanlarda kullanımları ile alakalı enteresan birtakım gerçeklere ulaşma şansına erişip bizimle paylaşırken astrolojinin bilimsel tarafını açığa çıkarıyor.

Astrolojinin bilim mi, yoksa kehanet mi olduğuna Tıbbi Astroloji’yi okurken içindeki verilerle karar vereceksiniz.

Bu olağanüstü eserle burcunuza uygun beslenme, vücudunuzun sağlık yönünden kritik noktaları ve yakaladığınız hastalıklara şifa sunan bitkileri öğreneceksiniz.