Roman Kitapları

The Witcher Cilt 2-Tilki Çocuklar Pdf indir

The Witcher Cilt 2-Tilki Çocuklar pdf indir, türünde kaleme alınan The Witcher Cilt 2-Tilki Çocuklar kitap ile ilgili özet bilgiler. The Witcher Cilt 2-Tilki Çocuklar kitabı yazar Paul Tobin tarafından kaleme alınmıştır. The Witcher Cilt 2-Tilki Çocuklar kitabı 16×24 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 2017 ebatında olan The Witcher Cilt 2-Tilki Çocuklar kitabın Ciltsiz JBC Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda The Witcher Cilt 2-Tilki Çocuklar pdf oku, The Witcher Cilt 2-Tilki Çocuklar PDF yandex, The Witcher Cilt 2-Tilki Çocuklar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

The Witcher Cilt 2-Tilki Çocuklar PDF Oku

“Tobin, evreni ve karakterleri iyiden iyiye oturttu artık; elinizde baştan sona kendine özgü bir Witcher hikâyesi var. The Witcher III’ten keyif aldıysanız, bu seriyi de şiddetle öneririm.”

-Bloody Dısgustıng-

“Aldatmacaların ardındaki sır perdesi tam da Paul Tobin’in üslubuna uyuyor çünkü gözleri önünde vuku bulan hadiselerin arkasındaki gerçek ortaya çıkınca, olup biten her şey kendince mühim hale gelebiliyor. Bir Witcher hayranı olarak, bu serinin aldığı yönden ve temposundan çok tatminum ve sıradaki macerayı okumak için sabırsızlanıyorum.”

-Hulkıng Revıewer-

Yolculuğu sırasında, Geralt’ın yolu ahmaklarla, döneklerle ve suçlularla dolu bir gemiye düşer ama yolcuların kimisi diğerlerinden daha tehlikelidir ve birisi ise korkunç bir sır saklamaktadır. Bu sır yüzünden, tayfa ve yolcuların intikam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu