1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

The Bro Code-Kanka Kuralları Pdf indir

The Bro Code-Kanka Kuralları Pdf indir
0

The Bro Code-Kanka Kuralları pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan The Bro Code-Kanka Kuralları kitap ile ilgili özet bilgiler. The Bro Code-Kanka Kuralları kitabı yazar Barney Stinson Matt Kuhn tarafından kaleme alınmıştır. The Bro Code-Kanka Kuralları kitabı 208 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 14 x 21,5 ebatında olan The Bro Code-Kanka Kuralları kitabın 5. Basım Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda The Bro Code-Kanka Kuralları pdf oku, The Bro Code-Kanka Kuralları PDF yandex, The Bro Code-Kanka Kuralları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

The Bro Code-Kanka Kuralları PDF Oku

Bilincinde olsak da olmasak da yaşamlarımız, sahiplendiğimiz davranışsal kurallar tarafından yönetiliyor. Bu kurallara kimileri ahlak diyor. Kimileri din diyor. Oysa kankalar, “Kanka Kuralları” diyorlar.

Geçmişte “Kanka Kuralları”, kuşaktan kuşağa aktarılan bir sözlü gelenekti. Bu sözlü geleneğin temel aldığı kutsal metinin aslı, deniz düzeysinin iki kat altında kurşun geçirmez, vakumlanmış bir odada korunmaktaydı. Bu metinden sözlü olarak aktarılan kurallar kuşaktan kuşağa ve toplumdan topluma farklılaşmış fakat özünü korumuştu. Barney Stinson, “Kanka Kuralları”nı, bu kutsal metni temel alarak ve dünyanın farklı kültürlerinde yaşayan bu sözlü geleneğin parçalarını toplayıp düzenleyerek ilk kez yazıya aktardı.

Her kanka, “Kanka Kuralları”na uymakla mükelleftir. Bu nedenle her kanka, The Bro Code: Kanka Kuralları kitabını okumak ve gerekli durumlarda kitaba başvurmak için saklamak zorundadır. Unutmayın, “Kuralı bilmemek mazeret sayılmaz.”

“Stinson, kalemini nasıl kullanacağını çok iyi biliyor.”

Pretty Boobs. Aynı takside yolculuk yaparken imza alan çıtır.

“Başlangıçta kitap bi hayli zor gibi görünmekte. Stinson bu zorluğu dengeli bir matematik tercih ederek ortadan kaldırıyor. O bir kanka gurusu!”

Andrew Bill. Pizza Denkleminde açlık katsayısını doğru hesaplamayı başaran kanka.

“Bu kitabı okuduktan sonra kankamla aramızdaki tüm sorunlar çözüldü. Hele “O benimdir!” ilkesi. Kısa ama işlevli bir ilke. Teşekkürler Stinson.”

Dick Swett. Zorunlu olarak soyadıyla çağrılan kanka.