1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tesis Planlaması Pdf indir

Tesis Planlaması Pdf indir
0

Tesis Planlaması pdf indir, Mühendislik türünde kaleme alınan Tesis Planlaması kitap ile ilgili özet bilgiler. Tesis Planlaması kitabı yazar Kenan Özden tarafından kaleme alınmıştır. Tesis Planlaması kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Tesis Planlaması kitabın Papatya Bilim tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tesis Planlaması pdf oku, Tesis Planlaması PDF yandex, Tesis Planlaması PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tesis Planlaması PDF Oku

Bu kitabın amacı, üniversitelerin endüstri mühendisliği, makine mühendisliği ve diğer mühendislikler ile mimarlık ve işletme bölümleri öğrencilerine, gerçekleştirilebilir bir girişim düşüncesinin ardından bu düşüncenin somut olarak yaşama geçirilmesi sürecinde yapılması gereken tesis planlama ve yerleşim düzeni çalışmalarıyla alakalı bilgi ve teknikleri öğrenebilecekleri ders kitabı yahut yardımcı ders kitabı olanağını sunmaktır. Ayrıca ülkemizde gelişmekte olan tesis planlama ve kurma kültürüne katkıda bulunarak; mühendislere, mimarlara, girişimcilere, işletmecilere, planlamacılara ve araştırmacılara yararlanabilecekleri teknik bir başvuru kaynağı sağlamaktır.

Kitapta, endüstri ve hizmet işletmelerinin kuruluş çalışmalarının neler olduğu, özet nitelikte toplu bir bakışla bütünsellik ve etkileşim içinde incelendikten sonra, tesis planlama çalışmaları için veri oluşturan pazar araştırması ve istem öngörülemeden ürün ve süreç tasarımlarına, kapasite ve yer seçiminden makine ve donanım miktarları ile alan hesaplamalarının ve yerleşim planlarının hazırlanmasına kadar yapılması gereken tesis planlama çalışmaları bir zaman içinde ele alınmıştır. Bir işyerini somutlaştıran tesis planlama süreci, sistem yaklaşımıyla işyeri/fabrika bütününden bölüm özeline giden, geniş bir amaçlar yelpazesini gözeten, analitik ve grafiksel yaklaşımları bütünleştiren bir anlayışla kapsamlı ve bol örnekli olarak incelenmiştir.

Sayfa Sayısı: 500

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Papatya Bilim