1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Teşekkür Ederim Tanrım Pdf indir

Teşekkür Ederim Tanrım Pdf indir
0

Teşekkür Ederim Tanrım pdf indir, Astroloji-Fal-Büyü türünde kaleme alınan Teşekkür Ederim Tanrım kitap ile ilgili özet bilgiler. Teşekkür Ederim Tanrım kitabı yazar Olgu Ilgın tarafından kaleme alınmıştır. Teşekkür Ederim Tanrım kitabı 176 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,6 x 21 ebatında olan Teşekkür Ederim Tanrım kitabın 1. Basım Doğan Novus tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Teşekkür Ederim Tanrım pdf oku, Teşekkür Ederim Tanrım PDF yandex, Teşekkür Ederim Tanrım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Teşekkür Ederim Tanrım PDF Oku

Küs müyüz Tanrım? kitabıyla zamanın efendisi Satürn’ü anlatarak geniş kitlelere büyük bir farkındalık kazandıran Astrolog Olgu Ilgın, bu kez de şansın imparatoru, mutluluğun sihirbazı, bereket ve iyilik gezegeni Jüpiter’i yazdı. 

Bazı zaman senin için zaman gelir. Sevinmenin, büyümenin, zenginleşmenin, âşık olmanın, başarının, bereketin, şenliğin, mutluluğun… Hep bekledin, hep istedin, hep inandın. İşte şimdi geldi. Zaman gelir, öyle bir gelir ki hayat bir festivale döner. Birden ışıklar yanar. İçinde ve dışında feraha doğru bir gelişme, büyüme olur. Gözlerin güler, kalbin kahkaha atar. Varlığın bir gül gibi açar. Yuvan çiçeklenir, cüzdanın bereketlenir, kalbin şükürle dolar. Şükret, şükret, şükret. Daha çok şükret. Şükür rızkı artırır. Şükrettikçe daha çok gelir. Çünkü şimdi senin zamanın geldi; bolluğun, bereketin, güzel şansın, iyimserliğin, ilahi adaletin vakti geldi. Şimdi iyi şans zamanı. Şükrettin, sabrettin, şimdi seyretme anı. Bolluk, iyi şans ve neşenin gezegeni Jüpiter sana bütün bunları vermek için kapını çalıyor. Artık hazırsın, şansını yakala, inan ve bir daha da bırakma. 

Jüpiter’in hangi burçta sana ne vaat ediyor? Jüpiter’i hangi evde ağırlıyorsun? Transit Jüpiter sana neler getirecek, şansın nasıl dönecek? Jüpiter bereketini yükseltmek için ne yapmalı? Hangi renkler, kokular, davranışlar Jüpiter’in getirdiği şansı büyütür? Sadece doğum yılına bakarak şansın ne zaman ve nerede kapını çalacağını, onu yükseltmek için neler yapacağını öğreneceksin.

Şükrettin, sabrettin, geldi. Hadi yakala!