1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları Pdf indir

Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları Pdf indir
0

Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları pdf indir, türünde kaleme alınan Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları kitap ile ilgili özet bilgiler. Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları kitabı yazar Herge tarafından kaleme alınmıştır. Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları kitabı 1. Basım sayfadan oluşmakta olup 2021 ile basılmıştır. Türkçe ebatında olan Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları pdf oku, Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları PDF yandex, Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tenten ve Pikarolar – Tenten’in Maceraları PDF Oku

Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri içinde sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünya çapında bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Çizer George Remi, diğer ismiyle Hergé’nin başyapıtı sayılan bu çizgi roman heyecan, mizah ve ince ayrıntılarla dolu sayfalarıyla okurlarına dünyayı dolaştırıyor. 
Belçikalı bir gazeteci olan Tenten, köpeği Milu’yla birlikte çıktığı her tehlikeli serüvende kahramanca işlere imza atar. Dünyanın her yerine, hatta Ay’a bile gider. Düştüğü tehlikeli durumlardan zekâsı ve şansıyla kurtulur. Dizinin farklı kitaplarında Tenten’e alaycı ve kaba kişiliğiyle Kaptan Haddok, icatlarıyla Profesör Turnösol ve sakar dedektifler Dupond ve Dupont eşlik eder.
Gerçek veya kurgusal bir mekânda, müthiş ayrıntılarla anlatılan serüvenler Hergé’nin kusursuz çizgileriyle birleşerek bir çizgi romandan fazlasını veriyor. 

 

(Tanıtm Bülteninden)