1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas Pdf indir

Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas Pdf indir
0

Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas pdf indir, türünde kaleme alınan Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas kitap ile ilgili özet bilgiler. Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas kitabı yazar Birol Ganioğlu tarafından kaleme alınmıştır. Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas kitabın Anemon tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas pdf oku, Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas PDF yandex, Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Telmessos Bilicisi 3 – Nikolas PDF Oku

Bu adamın anlattıklarını dinlerken öte yandan eski günlerime özlem duymuştum; ama diğer yandan da gelecekte neler olduğunu öğrenmiştim. Üstelik bunlar çok da üzücü idi. Tarifinden, babasının iş yerinin Syessa Ana’nın yaptırdığı han olduğunu tahmin etmiş, onu özlem ile anmıştım. Anlattığı yer aynen Syessa Ana’nın yaptırdığı han gibiydi. Aradan ne kadar zaman geçse de, kentlerin ana yollarının çok fazla değişmeyeceğini düşünmüştüm. Üstelik Syessa Ana’nın hanı taş bir binaydı ve çok sağlam yapılmıştı. Ayrıca, anlattıklarından, Patara’nın çok büyümüş olduğunu da anlamıştım.

Beni üzen, Likya Birliği’nin artık olmadığını öğrenmekti. Demek Romalılar, Akdeniz kıyısında bağımsız kalan tek devlet olan Lykia’yı da kendilerine bağlamışlardı. Üstelik LykiaPamphylia diye bir eyalet oluşturup Patara’yı da başkent yapmışlardı. Geleceği bilmenin güzel bir şey bulunacağını düşünürdüm; ama o anlattıkça, keşke bilmeseydim, diye düşünmeden de edemedim.

Bunun yanı sıra, başka neler anlatacak diye merak etmekten de kendimi alamıyordum. Mitolojik roman serimizden Telmessos Bilicisinin üçüncü kitabı olan (Noel Baba)Nikolas’la Likya ve Patara’ya gizemli ve uzun yolculuk devam ediyor.

Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Anemon