İngilizce Kitaplar

Telafuzlu Almanca Türkçe Konuşma Kılavuzu Pdf indir

Telafuzlu Almanca Türkçe Konuşma Kılavuzu pdf indir, Language türünde kaleme alınan Telafuzlu Almanca Türkçe Konuşma Kılavuzu kitap ile ilgili özet bilgiler. Telafuzlu Almanca Türkçe Konuşma Kılavuzu kitabı yazar Metin Gökçe tarafından kaleme alınmıştır. Telafuzlu Almanca Türkçe Konuşma Kılavuzu kitabı 16 x 23,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Telafuzlu Almanca Türkçe Konuşma Kılavuzu kitabın Türkçe Dorlion Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Telafuzlu Almanca Türkçe Konuşma Kılavuzu pdf oku, Telafuzlu Almanca Türkçe Konuşma Kılavuzu PDF yandex, Telafuzlu Almanca Türkçe Konuşma Kılavuzu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Telafuzlu Almanca Türkçe Konuşma Kılavuzu PDF Oku

Bu kitap, Almanca´yı yeni öğrenmeye başlayan bireylere Almanca diyalog kurabilmelerine kolyalık sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. Almanca konuşulan tüm dünya ülkelerine gidip gelen iş adamları, öğrenciler ve turistler bu kitapla istediklerini söyleyebilme, anlayabilme ve konuşma dilindeki kalıpları öğrenebilme olanağı elde edeceklerdir.

Kılavuz yedi bölümden buluşmaktedir. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzun sonunda Türkçe-Almanca Sözlük bulunmaktadır. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Almanca cümleler ve bu cümlelerin okunuşları bulunmaktadır.

 

 

( )

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu