Ders Kitapları

Tedarik Zinciri Yönetimi-Strateji Planlama ve Operasyon Pdf indir

Tedarik Zinciri Yönetimi-Strateji Planlama ve Operasyon pdf indir, Üniversite Ders Kitapları türünde kaleme alınan Tedarik Zinciri Yönetimi-Strateji Planlama ve Operasyon kitap ile ilgili özet bilgiler. Tedarik Zinciri Yönetimi-Strateji Planlama ve Operasyon kitabı yazar Sunil Chopra Peter Meindl tarafından kaleme alınmıştır. Tedarik Zinciri Yönetimi-Strateji Planlama ve Operasyon kitabı 2017 sayfadan oluşmakta olup 19,5 x 24 ile basılmıştır. ebatında olan Tedarik Zinciri Yönetimi-Strateji Planlama ve Operasyon kitabın Nobel Akademik Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tedarik Zinciri Yönetimi-Strateji Planlama ve Operasyon pdf oku, Tedarik Zinciri Yönetimi-Strateji Planlama ve Operasyon PDF yandex, Tedarik Zinciri Yönetimi-Strateji Planlama ve Operasyon PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tedarik Zinciri Yönetimi-Strateji Planlama ve Operasyon PDF Oku

Tedarik zincirini ilgilendiren bir çok konuyu hem teorik hem de vaka çalışmalarıyla ele alan kitabımız, bu alanda eğitim veren üniversitelerde okuyan öğrencilerin tedarik zincirini anlamalarına ve önemini kavramalarına faydalı olacaktır. Ayrıca sektörde çalışan yöntecilerin, şirketlerinin büyümesine sağlayacak stratejiler belirlerken mühim ipuçlarını görmelerine yol gösterecektır.

 

Türkiye gibi çok mühim bir coğrafi konuma sahip ülkede, şirketlerin strateji belirlerken Türkiye’yi ilgilendiren tedarik zincir ağları oluşturmalarını ümit ediyor ve bu kitabın buna yardımcı bulunacağına inanıyoruz.

 

Çevirmenler: Burcu Aracıoğlu, Ebru Sürücü, Emrah Bulut, Fevzi Bitiktaş, Funda Yercan, Gökçe Çiçek Ceyhun, Gökhan Kırbaç, Gül Tekin Temur, Güldem Elmas, Güler Alkan, Gülsüm Koraltürk, Okan Duru, Okan Tuna, Seda Yanık, Soner Esmer, Volkan Çağlar
Editörler: Emrah Bulut

 

(Tanıtım bülteninden)

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu