Edebiyat Kitapları

Tebeşir Tozu Pdf indir

Tebeşir Tozu pdf indir, Türk Günlük Anı türünde kaleme alınan Tebeşir Tozu kitap ile ilgili özet bilgiler. Tebeşir Tozu kitabı yazar Sezer Ortadağ tarafından kaleme alınmıştır. Tebeşir Tozu kitabı 248 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Tebeşir Tozu kitabın 1. Basım Nemesis Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tebeşir Tozu pdf oku, Tebeşir Tozu PDF yandex, Tebeşir Tozu PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tebeşir Tozu PDF Oku

O, sınıflarından melodiler git gide artan idealist bir öğretmen…
Asla pes etmeyi düşünmedi…
İlham verici projeleri tezlere konu oldu…
Yaptığı çalışmalar belgeselleştirildi…
Pek çok ödüle layık görüldü…
İşte Sezer Ortadağ’ın ufkun ötesine uzanan öğretmenlik hikâyesi…

Tebeşir Tozu bir eğitimcinin kendi öğrencilik senelerından başlayarak devam eden öğretmenlik yaşamı boyunca yaşadıklarının kısa bir özetini sunuyor. Türkiye’nin ücra köylerinden yola çıkarak dünyaya açılan macerasınde Sezer Ortadağ, kendi hikâyesi üzerinden bir çok insanın eğitim yaşamına da ayna tutuyor. Her koşulda mazeretlere değil, maharetlere odaklanmanın gücünü vurguluyor.

Bu ilham verici sayfaları, kimi zaman gülümseyerek kimi zaman da hüzünlenerek çevireceksiniz. Mesleğini tutkuyla yapan bir öğretmenin öğrencileriyle nasıl derin bir bağ kurduğunu, nasıl her birinin yüreğine dokunarak içindeki ışığı alevlendirdiğini ve nasıl fark yarattığını göreceksiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu